Urodziny to wspaniały czas. Chcesz podarować dziecku coś wyjątkowego, ale w pokoju ma już stertę pluszaków, gier planszowych, kolorowych zabawek? Mam dla Ciebie coś, co pozwoli wykorzystać i ożywić skarby Twojego dziecka. Warsztat filmu animowanego to idealny pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych przyjaciół w niecodzienny i pełen zabawy sposób . Zapewniam 3 godziny, w ciągu których dzieci stworzą wspólnie swój pierwszy film animowany. W tym czasie w Twoim domu zagości małe studio filmowe, a dzieci wcielą się w rolę reżysera, animatora, scenarzysty i operatora.

 

Szczegóły oferty warsztatów urodzinowych:

Scenariusze urodzin:

PODWODNY ŚWIAT (6-12 lat)

technika do wyboru: animacja plastelinowa lub wycinanka

Z kolorowego papieru albo plasteliny wyczarujemy podwodny świat i stworzymy naszych bohaterów. Będą delfiny, ośmiornice, ryby, rekiny, syreny, a nawet wieloryb. Jakie przygody ich spotkają? Tego dowiemy się od uczestników, to oni wymyślą historię naszej bajki.

DINOZAURY (6-12 lat)

technika do wyboru: animacja plastelinowa lub wycinanka

Jak wyglądała Ziemia kiedy zamieszkiwały ją dinozaury? Z papieru albo plasteliny stworzymy naszych bohaterów i kolorową scenografię! Wspólnie wymyślimy ich przygody i zrealizujemy krótki film animowany na płasko.

MAGICZNY JEDNOROŻEC (8-14 lat)

technika do wyboru: animacja rysunkowa lub wycinanka

Ile rysunków trzeba stworzyć, żeby uzyskać ruchomy obraz? Naszym zadaniem będzie stworzyć na bazie szablonu kilkanaście faz, z których powstaną mini animacje. Każdy jednorożec będzie niepowtarzalny. Możemy bawić się kształtem, kolorem i wielkością.

CYRKOWE HISTORIE (8-14 lat)

technika do wyboru: animacja lalkowa lub wycinanka

Zanim przystąpimy do zdjęć stworzymy nasze lalki do animacji. Będą miały prosty szkielet, który pozwoli poruszać ich ciałem. Film lalkowy to wymagająca technika, która sprawia, że nasz bohater może być trójwymiarowy! Wykorzystamy kolorowe materiały, bibułę i wstążki, żeby stworzyć dla nich stroje i scenografię!

Koszt 300 zł./ do 3 dzieci.
Każde kolejne dziecko + 50 zł. (maksymalnie 8 dzieci).

* na terenie Nowego Targu dojazd gratis, poza terenem do ceny warsztatów należy doliczyć koszty dojazdu

 

FORMULARZ REZERWACJI

 

Masz pytania, skontaktuj się ze mną:

ikona poczty

 

annajagoda@effataanima.pl