Jeżeli wśród moich propozycji warsztatów filmowych nie znalazłeś odpowiedniej formy dla siebie to nic straconego. Zastanawiasz się nad rodzinnymi warsztatami? Interesuje Cię video promocyjne Twojego wydarzenia? A może chcesz  przygotować coś z okazji jakiegoś święta?

 

1. Wypełnij formularz do rezerwacji usługi Effata Anima.

2. Napisz wiadomość mailową z informacją.

3. Poczekaj na ofertę przygotowaną w odpowiedzi na zapytanie specjalnie dla Ciebie.

4. Wybierz interesujący Cię pakiet i zarezerwuj termin.


PRZYKŁADY WYJĄTKOWYCH REALIZACJI

BOOKTRAILER

Booktrailer to krótki film, którego celem jest zachęcenie widza do sięgnięcia po prezentowana książkę. "Wesele" to animacja wycinankowa, która powstała podczas pięciogodzinnych warsztatów animacji filmowej. Warsztaty miały za zadanie pokazać studentom Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie w ramach projektu „Profesjonalny polonista. Praktyka i personalizacja” jak można wykorzystać film animowany w pracy dydaktycznej.

ANIMOWANY TELEDYSK

Plastelinowa forma wizualna do utworu muzycznego. W tym przypadku animacja stworzona przez młodzież do piosenki "Przybądź, Święty" dla zespołu niemaGOtu powstał podczas 3 dniowych warsztatów animacji poklatkowej w ramach rekolekcji filmowych dla dziewcząt organizowanych przez Siostry Duszy Chrystusowej na Prądniku Białym w Krakowie od 15 - 18 lutego 2018 roku.

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ANIMACJI

W 2018 roku w ramach Międzynarodowego Dnia Animacji obchodzonego na całym świecie co roku 28 października Effata Anima razem z Oupas! Design z Porto zorganizowała warsztaty animacji w Portugalii. Uczestnicy mieli możliwość zbudować papierowe elementy 3D, a następnie ożywić je na planie filmowym. Tematem naszego filmu był kot Tobias.